اخبار و دیدگاه ها

ازدواج اجباری هیچ جایگاهی در قوانین اسلامی و مدنی ندارد

photo_۲۰۱۹-۱۱-۰۸_۱۳-۵۴-۵۱

مولانا محمدحسین گرگیج با بیان این که ” فرزندان در انتخاب شریک زندگی خود آزاد هستند” نسبت به عواقب وپیامدهای ناگوار ازدواج های اجباری هشدار دادند و چنین وصلت هایی را ناپایدار و ناجایز دانستند. به گزارش پایگاه خبری دفتر شیخ التفسیر مولانا گرگیج، ایشان در فرازی از مراسم نماز جمعه ( 17 آبان 98) شهرستان آزادشهر ضمن ناجایز خواندن ... بیشتر بخوانید »

انتقاد شدید مولانا گرگیج از اهانت کارشناس شبکه دوم سیما به اصحاب پیامبر (ص)

مولانا محمدحسین گرگیج با بیان این که ” ما به جای بررسی تاریخ، عملکرد امروز خود را بررسی و تحلیل کنیم” اهانت یک کارشناس به اصحاب پیامبر (ص) در شبکه دوم سیما را مورد انتقاد قرار دادند. به گزارش پایگاه خبری دفتر شیخ التفسیر مولانا گرگیج، ایشان در فرازی از مراسم نمازجمعه (10 آبان 98) شهرستان آزادشهر ضمن محکوم کردن ... بیشتر بخوانید »

مولانا گرگیج حمایت خود را از کاندیدای خاصی در انتخابات آتی مجلس تکذیب کردند

photo_2019-10-25_18-26-09

مولانا محمدحسین گرگیج با بیان این که “معیار انتخاب یک نماینده باید فراقومی و فرامذهبی و بر اساس شایسته سالاری باشد” حمایت خود را از کاندیدای خاصی در انتخابات اسفند ماه سال جاری مجلس شورای اسلامی تکذیب کردند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر شیخ التفسیر مولانا گرگیج، ایشان در پایان مراسم نمازجمعه ( 3 آبان 98) شهرستان آزادشهر با ... بیشتر بخوانید »

نمایندگان مجلس و قوه قضائیه پیگیر اعتراضات مردم لُردگان باشند

photo_۲۰۱۹-۱۰-۱۱_۱۶-۳۹-۰۴

مولانا محمدحسین گرگیج با بیان این که” نمایندگان مجلس، وکیل ملت هستند” به اعتراضات مردم لُردگان در استان چهارمحال و بختیاری اشاره کردند و از نمایندگان مجلس و قوه قضائیه خواستند با مسئولین خاطی بدون اغماض برخورد کنند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر مولانا گرگیج، ایشان در فرازی از خطبه های این هفته (19 مهر 98) با اشاره به ... بیشتر بخوانید »

حاکمان عراق، اعتراضات مردمی را سرکوب نکنند

photo_۲۰۱۹-۱۰-۰۴_۱۵-۲۱-۲۲

مولانا محمدحسین گرگیج با بیان این که ” حاکمان عراق فراقومی و فرا مذهبی عمل کنند” نسبت به نا آرامی های اخیر در عراق واکنش نشان دادند و از مسئولین این کشور خواستند صدای اعتراضات ملت را بشنوند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر شیخ التفسیر مولانا گرگیج، ایشان در پایان خطبه های امروز (12 مهر 98) شهرستان آزادشهر با ... بیشتر بخوانید »

مسئولین به فکر ایمن سازی جاده های کشور باشند

photo_۲۰۱۹-۰۹-۲۷_۲۰-۴۹-۳۰

مولانا محمدحسین گرگیج حادثه تلخ تصادف مرگبار جاده گنبد – اینچه برون که منجر به کشته و زخمی شدن 31 نفر از هموطنان شد را تسلیت گفتند و از مسئولین ذی ربط خواستار عریض سازی و بهبود کیفیت جاده ها شدند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر شیخ التفسیر مولانا گرگیج، ایشان در پایان سخنان شان در مراسم نمازجمعه (5 ... بیشتر بخوانید »

در راه دفاع از میهن با جان و مال ایستاده ایم

DSC01658

مولانا محمدحسین گرگیج با بیان این که ” تمامی اقشار و مذاهب در دفاع از میهن مشارکت داشتند” ضمن گرامی داشت هفته دفاع مقدس خواستار مشارکت اقوام و مذاهب در منافع ملی و امور حکومتی کشور شدند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر شیخ التفسیرمولانا گرگیج، ایشان در خطبه های امروز (29 شهریور 98) شهرستان آزادشهر با اشاره به فرا رسیدن ... بیشتر بخوانید »

احکام صادره قضایی نباید سلیقه ای باشد

photo_2019-09-13_21-57-59

مولانا محمدحسین گرگیج ضمن اظهار خرسندی از دستور اخیر رییس قوه قضائیه مبنی بر تجدید نظر و رسیدگی منصفانه پیرامون برخی احکام صادره سنگین بر لزوم اجرای عدالت در اُرگان های قضایی و انتظامی تأکید کردند. به گزارش پایگاه خبری دفتر شیخ التفسیر مولانا گرگیج، ایشان در فرازی از مراسم نمازجمعه (22 شهریور 98) ضمن تشکر از رییس قوه قضائیه ... بیشتر بخوانید »

پیام تسلیت مولانا گرگیج به دنبال درگذشت مولانا عبدالله حیدری

131-1024x751

مولانا محمدحسین گرگیج با صدور پیامی درگذشت مولانا عبدالله حیدری، امام جمعه مسجد جامع مالک‌الملک و استاد حدیث حوزه علمیه مظهر التوحید شهرستان تایباد در خراسان رضوی را تسلیت گفتند. به گزارش دفتر خبری امام جمعه اهل سنت شهرستان آزادشهر، پیام ایشان بدین شرح است: إنّالله و إنّاإلیه راجعون خبر درگذشت مولانا عبدالله حیدری (رحمه الله) دوست صمیمی و از ... بیشتر بخوانید »

هیچ یک از مدارس دینی اهل سنت ایران، ضد حکومت و ضد امنیت نیستند

photo_۲۰۱۹-۰۹-۰۶_۲۱-۱۸-۴۵

مولانا محمدحسین گرگیج با اشاره به احضار چند روحانی اهل سنت مدرسه منبع العلوم کوه ون در سرباز استان سیستان و بلوچستان تاکید کردند هیچ یک از مدارس دینی اهل سنت در ایران ضد امنیت و ضد حکومت نیستند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر شیخ التفسیر مولانا گرگیج، ایشان در پایان خطبه های این هفته (15 شهریور 98) شهرستان ... بیشتر بخوانید »