Warning: Declaration of tie_mega_menu_walker::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = Array, $id = 0) in /home/gorgij/public_html/wp-content/themes/my-sahifa/functions/theme-functions.php on line 1966
اخبار و دیدگاه ها Archives - پایگاه اطلاع رسانی دفتر مولانا گرگیج

اخبار و دیدگاه ها

شهادت سردار سلیمانی ضایعه بزرگی برای کشور بود

photo_۲۰۲۰-۰۱-۰۳_۱۸-۱۱-۱۲

مولانا محمدحسین گرگیج با اشاره به شهادت سردار سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی توسط جنگنده های امریکایی ضمن محکوم کردن آن، این مصیبت بزرگ را به مسئولین بلند پایه نظام و ملت شریف ایران تسلیت گفتند. به گزارش واحد خبر دفتر امام جمعه اهل سنت آزادشهر، ایشان در بخشی از مراسم امروز نمازجمعه ( 13 دی 98) ... بیشتر بخوانید »

امام جمعه متعلق به یک قشر و جامعه نیست

photo_2019-12-20_20-24-28

مولانا محمدحسین گرگیج با بیان این که ” یک امام جمعه باید فراقومی، فرامذهبی، فراجناحی و فرا کشوری باشد” تزکیه، بیان اخلاق اسلامی، موضع گیری در مقابل اهانت به مقدسات، تبیین عقاید مذهبی و دفاع از حقوق مردم را از مهمترین وظایف خطبا و علماء دانستند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر شیخ التفسیر مولانا گرگیج، ایشان در خطبه های ... بیشتر بخوانید »

پیام تسلیت مولانا گرگیج به دنبال حادثه انفجار تالار عروسی در سقز کردستان

B2C2513C-B433-434E-BCE4-A54D5D8CF416

مولانا محمدحسین گرگیج با انتشار پیامی حادثه جان باختن و مجروح شدن تعدای از هم وطنان کُرد بر اثر انفجار کپسول گاز مایع و آتش سوزی شامگاه پنجشنبه در یک تالار عروسی نزدیک شهر سقز در استان كردستان را تسلیت گفتند. 🔻 به گزارش پایگاه خبری دفتر شیخ التفسیر مولانا گرگیج، متن این پیام بدین شرح است: بسم الله الرحمن ... بیشتر بخوانید »

آزادی مولانا کوهی و همراهانش خواسته جامعه اهل سنت است

photo_۲۰۱۹-۱۲-۰۶_۱۷-۴۹-۲۷

مولانا محمدحسین گرگیج با بیان این که ” مرجعیت دینی حق کنترل جامعه را دارند” با اشاره به بازداشت مولانا کوهی و برخی دیگر از اندیشمندان و شهروندان، خواستار آزادی مولانا کوهی و سایر بازداشت شدگان در حوادث اخیر شدند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر شیخ التفسیر مولانا گرگیج، ایشان در پایان خطبه های امروز (15 آذر 98) شهرستان ... بیشتر بخوانید »

مصوبه افزایش قیمت بنزین کارشناسی شده نبود

photo_۲۰۱۹-۱۱-۲۹_۲۱-۴۲-۳۱

مولانا محمدحسین گرگیج با اشاره به افزایش قیمت بنزین، اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت در کشور و کارشناسی آن را نادرست دانستند و خواستار تجدید نظر در این زمینه شدند. به گزارش پایگاه خبری دفتر شیخ التفسیر مولانا گرگیج، ایشان در فرازی از خطبه های امروز( 8 آذر 98) شهرستان آزادشهر به گرانی اخیر بنزین و به دنبال آن نا ... بیشتر بخوانید »

نجات یک شهروند ترکمن پیش از اجرای حکم قصاص توسط مولانا گرگیج

photo_2019-11-24_01-06-06

مولانا گرگیج بار دیگر یک شهروند دیگر از شهرستان مراوه تپه استان گلستان را با پادرمیانی خود از چوبه دار نجات داد تا آمار نجات یافتگان توسط ایشان به 43 نفر برسد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر شیخ التفسیر مولانا گرگیج، به دنبال نزاع دو سرباز که در سال ۱۳۹۳ در یکی از پادگان های شهرستان مراوه تپه رخ ... بیشتر بخوانید »

ازدواج اجباری هیچ جایگاهی در قوانین اسلامی و مدنی ندارد

photo_۲۰۱۹-۱۱-۰۸_۱۳-۵۴-۵۱

مولانا محمدحسین گرگیج با بیان این که ” فرزندان در انتخاب شریک زندگی خود آزاد هستند” نسبت به عواقب وپیامدهای ناگوار ازدواج های اجباری هشدار دادند و چنین وصلت هایی را ناپایدار و ناجایز دانستند. به گزارش پایگاه خبری دفتر شیخ التفسیر مولانا گرگیج، ایشان در فرازی از مراسم نماز جمعه ( 17 آبان 98) شهرستان آزادشهر ضمن ناجایز خواندن ... بیشتر بخوانید »

انتقاد شدید مولانا گرگیج از اهانت کارشناس شبکه دوم سیما به اصحاب پیامبر (ص)

مولانا محمدحسین گرگیج با بیان این که ” ما به جای بررسی تاریخ، عملکرد امروز خود را بررسی و تحلیل کنیم” اهانت یک کارشناس به اصحاب پیامبر (ص) در شبکه دوم سیما را مورد انتقاد قرار دادند. به گزارش پایگاه خبری دفتر شیخ التفسیر مولانا گرگیج، ایشان در فرازی از مراسم نمازجمعه (10 آبان 98) شهرستان آزادشهر ضمن محکوم کردن ... بیشتر بخوانید »

مولانا گرگیج حمایت خود را از کاندیدای خاصی در انتخابات آتی مجلس تکذیب کردند

photo_2019-10-25_18-26-09

مولانا محمدحسین گرگیج با بیان این که “معیار انتخاب یک نماینده باید فراقومی و فرامذهبی و بر اساس شایسته سالاری باشد” حمایت خود را از کاندیدای خاصی در انتخابات اسفند ماه سال جاری مجلس شورای اسلامی تکذیب کردند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر شیخ التفسیر مولانا گرگیج، ایشان در پایان مراسم نمازجمعه ( 3 آبان 98) شهرستان آزادشهر با ... بیشتر بخوانید »

نمایندگان مجلس و قوه قضائیه پیگیر اعتراضات مردم لُردگان باشند

photo_۲۰۱۹-۱۰-۱۱_۱۶-۳۹-۰۴

مولانا محمدحسین گرگیج با بیان این که” نمایندگان مجلس، وکیل ملت هستند” به اعتراضات مردم لُردگان در استان چهارمحال و بختیاری اشاره کردند و از نمایندگان مجلس و قوه قضائیه خواستند با مسئولین خاطی بدون اغماض برخورد کنند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر مولانا گرگیج، ایشان در فرازی از خطبه های این هفته (19 مهر 98) با اشاره به ... بیشتر بخوانید »