بایگانی نویسنده: admin

ازدواج اجباری هیچ جایگاهی در قوانین اسلامی و مدنی ندارد

photo_۲۰۱۹-۱۱-۰۸_۱۳-۵۴-۵۱

مولانا محمدحسین گرگیج با بیان این که ” فرزندان در انتخاب شریک زندگی خود آزاد هستند” نسبت به عواقب وپیامدهای ناگوار ازدواج های اجباری هشدار دادند و چنین وصلت هایی را ناپایدار و ناجایز دانستند. به گزارش پایگاه خبری دفتر شیخ التفسیر مولانا گرگیج، ایشان در فرازی از مراسم نماز جمعه ( 17 آبان 98) شهرستان آزادشهر ضمن ناجایز خواندن ... بیشتر بخوانید »

جز الله متعال هیچ شخصی غیب دان نیست

photo_2017-02-10_17-12-36-768x510

شیخ التفسیر مولانا محمدحسین گرگیج در ابتدای خطبه های این هفته (10 آبان 98) شهرستان آزادشهر ضمن تبیین صفات برجسته الهی تنها غیب دان را الله ذوالجلال دانستند. امام جمعه اهل سنت آزادشهر با بیان این که ” قرآن مجید در تمامی میادین راهکاریی در اختیار بشر قرار می دهد” ابراز داشتند: صفات الله مختص خداوند هستند که ۹۹ صفت ... بیشتر بخوانید »

انتقاد شدید مولانا گرگیج از اهانت کارشناس شبکه دوم سیما به اصحاب پیامبر (ص)

مولانا محمدحسین گرگیج با بیان این که ” ما به جای بررسی تاریخ، عملکرد امروز خود را بررسی و تحلیل کنیم” اهانت یک کارشناس به اصحاب پیامبر (ص) در شبکه دوم سیما را مورد انتقاد قرار دادند. به گزارش پایگاه خبری دفتر شیخ التفسیر مولانا گرگیج، ایشان در فرازی از مراسم نمازجمعه (10 آبان 98) شهرستان آزادشهر ضمن محکوم کردن ... بیشتر بخوانید »

مولانا گرگیج حمایت خود را از کاندیدای خاصی در انتخابات آتی مجلس تکذیب کردند

photo_2019-10-25_18-26-09

مولانا محمدحسین گرگیج با بیان این که “معیار انتخاب یک نماینده باید فراقومی و فرامذهبی و بر اساس شایسته سالاری باشد” حمایت خود را از کاندیدای خاصی در انتخابات اسفند ماه سال جاری مجلس شورای اسلامی تکذیب کردند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر شیخ التفسیر مولانا گرگیج، ایشان در پایان مراسم نمازجمعه ( 3 آبان 98) شهرستان آزادشهر با ... بیشتر بخوانید »

شناخت خداوند با اعتنا به قرآن کریم میسّر می شود

photo_2019-10-18_21-26-22

شیخ التفسیر مولانا محمدحسین گرگیج در خطبه های جمعه (26 مهر 98) شهرستان آزادشهر ضمن تأکید بر تأسی از دستورات قرآنی و حفظ وحدت و انسجام اسلامی، تنها راه شناخت الله متعال را در نگرش در آیات قرآنی دانستند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر شیخ التفسیر مولانا گرگیج، ایشان پس از تلاوت آیه 9 سوره اسراء (إِنَّ هَٰذَا الْقُرْآنَ ... بیشتر بخوانید »

رعایت حقوق قرآن از اهم وظایف مسلمانان است

photo_2017-02-10_17-12-36-768x510

شیخ التفسیر مولانا محمدحسین گرگیج در آغاز مراسم نمازجمعه (19 مهر 98) شهرستان آزادشهر در ادامه تبیین فضایل وعظمت کلام الله مجید، این هفته به حقوق آن اشاره کردند و بر ضرورت رعایت وظایف قرآنی مسلمانان تأکید کردند. ایشان پس از تلاوت آیه 30 سوره فرقان (وَقَالَ الرَّسُولُ يَا رَبِّ إِنَّ قَوْمِي اتَّخَذُوا هَٰذَا الْقُرْآنَ مَهْجُورًا) با بیان این مطلب ... بیشتر بخوانید »

نمایندگان مجلس و قوه قضائیه پیگیر اعتراضات مردم لُردگان باشند

photo_۲۰۱۹-۱۰-۱۱_۱۶-۳۹-۰۴

مولانا محمدحسین گرگیج با بیان این که” نمایندگان مجلس، وکیل ملت هستند” به اعتراضات مردم لُردگان در استان چهارمحال و بختیاری اشاره کردند و از نمایندگان مجلس و قوه قضائیه خواستند با مسئولین خاطی بدون اغماض برخورد کنند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر مولانا گرگیج، ایشان در فرازی از خطبه های این هفته (19 مهر 98) با اشاره به ... بیشتر بخوانید »

قرآن پاسخگوی بشر در تمامی میادین است

photo_2017-02-10_17-12-36-768x510

شیخ التفسیر مولانا محمدحسین گرگیج در مراسم نمازجمعه (12 مهر 98) شهرستان آزادشهر با بیان این که ” دین اسلام با حفظ قرآن پایدار مانده است ” کامیابی و رستگاری انسان ها را در عمل به فرامین قرآنی دانستند. ایشان پس از تلاوت آیات نخست سوره بقره و با بیان این که ” قرآن معجزه دائمی پیامبر است” اظهار داشتند: ... بیشتر بخوانید »

حاکمان عراق، اعتراضات مردمی را سرکوب نکنند

photo_۲۰۱۹-۱۰-۰۴_۱۵-۲۱-۲۲

مولانا محمدحسین گرگیج با بیان این که ” حاکمان عراق فراقومی و فرا مذهبی عمل کنند” نسبت به نا آرامی های اخیر در عراق واکنش نشان دادند و از مسئولین این کشور خواستند صدای اعتراضات ملت را بشنوند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر شیخ التفسیر مولانا گرگیج، ایشان در پایان خطبه های امروز (12 مهر 98) شهرستان آزادشهر با ... بیشتر بخوانید »

نماز، کدملی مؤمنان محسوب می شود

photo_2017-02-10_17-12-36-768x510

شیخ التفسیر مولانا محمدحسین گرگیج در بخش نخست خطبه های جمعه ( 8 مهر 98) شهرستان آزادشهر “نماز” را یکی از ارکان اساسی اسلام برشمردند و بر پایبندی بر نمازهای پنجگانه تأکید کردند. ایشان پس از تلاوت آیه 43 سوره بقره ” وَأَقِيمُوا الصَّلَاةَ وَآتُوا الزَّكَاةَ وَارْكَعُوا مَعَ الرَّاكِعِينَ” نماز را برترین رکن دین اسلام دانستند و گفتند: اولین و ... بیشتر بخوانید »