بایگانی نویسنده: admin

پیام تسلیت مولانا گرگیج به دنبال حادثه انفجار تالار عروسی در سقز کردستان

B2C2513C-B433-434E-BCE4-A54D5D8CF416

مولانا محمدحسین گرگیج با انتشار پیامی حادثه جان باختن و مجروح شدن تعدای از هم وطنان کُرد بر اثر انفجار کپسول گاز مایع و آتش سوزی شامگاه پنجشنبه در یک تالار عروسی نزدیک شهر سقز در استان كردستان را تسلیت گفتند. 🔻 به گزارش پایگاه خبری دفتر شیخ التفسیر مولانا گرگیج، متن این پیام بدین شرح است: بسم الله الرحمن ... بیشتر بخوانید »

آزادی مولانا کوهی و همراهانش خواسته جامعه اهل سنت است

photo_۲۰۱۹-۱۲-۰۶_۱۷-۴۹-۲۷

مولانا محمدحسین گرگیج با بیان این که ” مرجعیت دینی حق کنترل جامعه را دارند” با اشاره به بازداشت مولانا کوهی و برخی دیگر از اندیشمندان و شهروندان، خواستار آزادی مولانا کوهی و سایر بازداشت شدگان در حوادث اخیر شدند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر شیخ التفسیر مولانا گرگیج، ایشان در پایان خطبه های امروز (15 آذر 98) شهرستان ... بیشتر بخوانید »

مصوبه افزایش قیمت بنزین کارشناسی شده نبود

photo_۲۰۱۹-۱۱-۲۹_۲۱-۴۲-۳۱

مولانا محمدحسین گرگیج با اشاره به افزایش قیمت بنزین، اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت در کشور و کارشناسی آن را نادرست دانستند و خواستار تجدید نظر در این زمینه شدند. به گزارش پایگاه خبری دفتر شیخ التفسیر مولانا گرگیج، ایشان در فرازی از خطبه های امروز( 8 آذر 98) شهرستان آزادشهر به گرانی اخیر بنزین و به دنبال آن نا ... بیشتر بخوانید »

نجات یک شهروند ترکمن پیش از اجرای حکم قصاص توسط مولانا گرگیج

photo_2019-11-24_01-06-06

مولانا گرگیج بار دیگر یک شهروند دیگر از شهرستان مراوه تپه استان گلستان را با پادرمیانی خود از چوبه دار نجات داد تا آمار نجات یافتگان توسط ایشان به 43 نفر برسد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر شیخ التفسیر مولانا گرگیج، به دنبال نزاع دو سرباز که در سال ۱۳۹۳ در یکی از پادگان های شهرستان مراوه تپه رخ ... بیشتر بخوانید »

ازدواج اجباری هیچ جایگاهی در قوانین اسلامی و مدنی ندارد

photo_۲۰۱۹-۱۱-۰۸_۱۳-۵۴-۵۱

مولانا محمدحسین گرگیج با بیان این که ” فرزندان در انتخاب شریک زندگی خود آزاد هستند” نسبت به عواقب وپیامدهای ناگوار ازدواج های اجباری هشدار دادند و چنین وصلت هایی را ناپایدار و ناجایز دانستند. به گزارش پایگاه خبری دفتر شیخ التفسیر مولانا گرگیج، ایشان در فرازی از مراسم نماز جمعه ( 17 آبان 98) شهرستان آزادشهر ضمن ناجایز خواندن ... بیشتر بخوانید »

جز الله متعال هیچ شخصی غیب دان نیست

photo_2017-02-10_17-12-36-768x510

شیخ التفسیر مولانا محمدحسین گرگیج در ابتدای خطبه های این هفته (10 آبان 98) شهرستان آزادشهر ضمن تبیین صفات برجسته الهی تنها غیب دان را الله ذوالجلال دانستند. امام جمعه اهل سنت آزادشهر با بیان این که ” قرآن مجید در تمامی میادین راهکاریی در اختیار بشر قرار می دهد” ابراز داشتند: صفات الله مختص خداوند هستند که ۹۹ صفت ... بیشتر بخوانید »

انتقاد شدید مولانا گرگیج از اهانت کارشناس شبکه دوم سیما به اصحاب پیامبر (ص)

مولانا محمدحسین گرگیج با بیان این که ” ما به جای بررسی تاریخ، عملکرد امروز خود را بررسی و تحلیل کنیم” اهانت یک کارشناس به اصحاب پیامبر (ص) در شبکه دوم سیما را مورد انتقاد قرار دادند. به گزارش پایگاه خبری دفتر شیخ التفسیر مولانا گرگیج، ایشان در فرازی از مراسم نمازجمعه (10 آبان 98) شهرستان آزادشهر ضمن محکوم کردن ... بیشتر بخوانید »

مولانا گرگیج حمایت خود را از کاندیدای خاصی در انتخابات آتی مجلس تکذیب کردند

photo_2019-10-25_18-26-09

مولانا محمدحسین گرگیج با بیان این که “معیار انتخاب یک نماینده باید فراقومی و فرامذهبی و بر اساس شایسته سالاری باشد” حمایت خود را از کاندیدای خاصی در انتخابات اسفند ماه سال جاری مجلس شورای اسلامی تکذیب کردند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر شیخ التفسیر مولانا گرگیج، ایشان در پایان مراسم نمازجمعه ( 3 آبان 98) شهرستان آزادشهر با ... بیشتر بخوانید »

شناخت خداوند با اعتنا به قرآن کریم میسّر می شود

photo_2019-10-18_21-26-22

شیخ التفسیر مولانا محمدحسین گرگیج در خطبه های جمعه (26 مهر 98) شهرستان آزادشهر ضمن تأکید بر تأسی از دستورات قرآنی و حفظ وحدت و انسجام اسلامی، تنها راه شناخت الله متعال را در نگرش در آیات قرآنی دانستند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر شیخ التفسیر مولانا گرگیج، ایشان پس از تلاوت آیه 9 سوره اسراء (إِنَّ هَٰذَا الْقُرْآنَ ... بیشتر بخوانید »

رعایت حقوق قرآن از اهم وظایف مسلمانان است

photo_2017-02-10_17-12-36-768x510

شیخ التفسیر مولانا محمدحسین گرگیج در آغاز مراسم نمازجمعه (19 مهر 98) شهرستان آزادشهر در ادامه تبیین فضایل وعظمت کلام الله مجید، این هفته به حقوق آن اشاره کردند و بر ضرورت رعایت وظایف قرآنی مسلمانان تأکید کردند. ایشان پس از تلاوت آیه 30 سوره فرقان (وَقَالَ الرَّسُولُ يَا رَبِّ إِنَّ قَوْمِي اتَّخَذُوا هَٰذَا الْقُرْآنَ مَهْجُورًا) با بیان این مطلب ... بیشتر بخوانید »