آخرین مطالب

کشورهای اسلامی، حکومت چین کمونیست را تحریم کنند

_DSC0805

مولانا محمدحسین گرگیج با اشاره به رفتارهای ظالمانه و تبعیض آمیز سران کمونیست چین علیه اقلیت مسلمانان ایالت سین کیانگ این کشور خواستار قطع روابط دیپلماتیک کشورهای اسلامی با چین شدند. به گزارش پایگاه خبری دفتر شیخ التفسیر مولانا گرگیج، ایشان در فرازی از سخنان شان در مراسم نمازجمعه ( 21 تیر 98) شهرستان آزادشهر در واکنش به جنایات چین ... بیشتر بخوانید »

پیام تسلیت مولانا گرگیج در پي رحلت شیخ محمد عزیزی

photo_۲۰۱۹-۰۶-۲۷_۱۴-۴۸-۳۶

مولانا محمد حسین گرگیج با صدور پیامی درگذشت شیخ محمّد عزیزی امام جمعه‌ی شهر اَهِل، از علمای گرانقدر اهل سنّت جنوب و مدرّس مدرسه‌ی دینی دشتی پارسیان در استان فارس را تسلیت گفتند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر شیخ التفسیر مولانا گرگیج، در پیام ایشان آمده است: بسم الله الرحمن الرحیم إنّالله و إنّا إلیه راجعون – موت العالِم ... بیشتر بخوانید »

شهادت محمد مُرسی لکه ننگی برای مدعیان حقوق بشر است

_DSC0765

مولانا محمدحسین گرگیج ضمن اظهار تأسف از درگذشت ناگهانی محمد مُرسی رییس جمهور سابق مصر در زندان های این کشور، شهادت ایشان را لکه ننگی برای مدعیان حقوق بشر و سازمان های بین المللی دانستند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر شیخ التفسیر مولانا گرگیج، ایشان در پایان خطبه های این هفته (31 خرداد 98) شهرستان آزادشهر اظهارداشتند: شهادت محمد ... بیشتر بخوانید »

ما از مرگ هیچ هراسی نداریم

_DSC0580

مولانا محمدحسین گرگیج با بیان این که “علمای شاخص اهل سنت، جان و مال خود را فدای دین و عقیده شان می کنند” کسانی که به علمای برجسته اهل سنت کشور اهانت کردند را جاهل و بی منطق دانستند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر شیخ التفسیر مولانا گرگیج، ایشان در پایان مراسم نمازجمعه (17 خرداد 98) در واکنش به ... بیشتر بخوانید »

با کسانی که سه شنبه را عید اعلام کردند مناظره علمی می کنم

_DSC1075

مولانا محمدحسین گرگیج ضمن نکوهش هجمه به علمای شاخص اهل سنت در فضای مجازی پس از عدم برگزاری عید در روز سه شنبه، کسانی که آن روز را عید اعلام کردند را به بحث و گفتگوی علمی دعوت کردند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر شیخ التفسیر مولانا گرگیج، ایشان در بخشی از سخنان شان در مراسم نماز عید سعید ... بیشتر بخوانید »

هتاکان به مقدسات اهل سنت به سختی مجازات شوند

_DSC0348

مولانا محمدحسین گرگیج با اشاره به هتاکی یک مداح در شبکه پنج سیما به مقدسات اهل سنت ضمن تشکر از واکنش نمایندگان مجلس، قوه قضائیه، صدا و سیما و علمای شیعه، خواستار تصویب قانون در خصوص برخورد و مجازات هتاکان به مقدسات دینی شدند. به گزارش پایگاه خبری دفتر شیخ التفسیر مولانا گرگیج، ایشان در فرازی از سخنان شان در ... بیشتر بخوانید »

مراسم اختتامیه سی و یکمین دوره ترجمه و تفسیر دارالعلوم فاروقیه گالیکش برگزار شد + تصاویر

_DSC0209

سی و یکمین دوره ترجمه و تفسیر قرآن مجید و سومین همایش فارغ التحصیلی شب گذشته (10 خرداد 98) با حضور علما و اقشار مختلف استان گلستان درمحل دارالعلوم فاروقیه گالیکش برگزار شد. به گزارش واحد خبر دفتر امام جمعه اهل سنت شهرستان آزادشهر، سی و یکمین دوره ترجمه و تفسیر قرآن مجید و سومین همایش دانش آموختگان دارالعلوم فاروقیه ... بیشتر بخوانید »

انتقاد مولانا گرگیج نسبت به تیراندازی های خودسرانه برخی مأموران انتظامی در سیستان و بلوچستان

photo_۲۰۱۹-۰۵-۳۱_۱۳-۵۲-۳۹

مولانا محمدحسین گرگیج با انتقاد از تیراندازی های خودسرانه برخی از نیروهای انتظامی در سیستان و بلوچستان که موجب کشتار چندین شهروند شده است از مسئولین خواستند جلوی مأمورانی که بی ضابطه اقدام به تیراندازی می کنند را بگیرند. به گزارش پایگاه خبری دفتر شیخ التفسیر مولانا گرگیج ایشان در فرازی از خطبه های این هفته (10 خرداد 98) گفتند: ... بیشتر بخوانید »

نباید افرادی که به عقاید مذهبی اهانت می کنند در صدا و سیما اجرا داشته باشند

_DSC1460

  خطیب جمعه اهل سنت آزادشهر در فراز دیگری از بیانات شان با اشاره به توهین یک مداح در شبکه پنج صدا و سیما خاطرنشان ساختند: در شب تولد حضرت حسن مجتبی (رض) در یکی از شبکه های صدا و سیما به خلفای ثلاثه (رض) اهانت شد که مدیر شبکه از اهل سنت عذر خواهی کرد. مولانا گرگیج ضمن تشکر ... بیشتر بخوانید »

دولتمردان و نمایندگان مجلس به فکر قشر آسیب پذیر جامعه باشند

_DSC1306

مولانا محمدحسین گرگیج ضمن تبیین برخی از مشکلات قشر آسیب پذیر جامعه و همچنین سیل زدگان، خواستار رسیدگی و کمک رسانی نهادهای دولتی به آنان شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر امام جمعه اهل سنت شهرستان آزادشهر، ایشان در بخشی از سخنان شان در مراسم نمازجمعه (27 اردیبهشت 98) شهرستان آزادشهر گفتند: طرح هایی در مجلس جهت رسیدگی به ... بیشتر بخوانید »