آغاز سی ویکمین دوره تفسیر دارالعلوم فاروقیه گالیکش توسط مولانا گرگیج

سی و یکیمن دوره ترجمه و تفسیر دارالعلوم فاروقیه گالیکش صبح امروز ( 20 فروردین 98) با تدریس مولانا محمدحسین گرگیج آغاز شد._DSC1246

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر شیخ التفسیر مولانا گرگیج، سی‌ و یکمین دوره ترجمه و تفسیر مرکز علوم دینی دارالعلوم فاروقیه گالیکش صبح امروز با تفسیر آیات ابتدایی سوره بقره توسط مفسر برجسته اهل سنت کشور، مولانا گرگیج آغاز گردید.

بر  اساس این خبر کلاس‌های ترجمه و تفسیر مولانا محمدحسین گرگیج به روش استاد ایشان شیخ التفسیر مولانا عبدالغنی جاجروی (رحمه‌الله) تدریس می‌شود که همواره با استقبال گسترده طلاب، فرهنگیان و علاقه‌مندان به علوم قرآنی از سراسر کشور همراه است و طی این مدت امکانات رفاهی از قبیل اسکان و خوراک در اختیار شرکت‌کنندگان در این محل قرار می‌گیرد.

گفتنی است به طلابی که دوره حدیث و حدنصاب خارجه دروس حوزوی را گذرانده باشند پس از اتمام یک دورۀ این کلاس‌ها، سند اجازه تفسیر اهدا می‌گردد که تاکنون بیش از 600 نفر در دارالعلوم گالیکش موفق به اخذ آن شده‌اند.

اختتامیه این دوره همچون سنوات گذشته، شامگاه 27 ماه مبارک رمضان همزمان باختم قرآن کریم در نماز تراویح در محل دارالعلوم فاروقیه گالیکش خواهد بود.

Print Friendly

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*