Warning: Declaration of tie_mega_menu_walker::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = Array, $id = 0) in /home/gorgij/public_html/wp-content/themes/my-sahifa/functions/theme-functions.php on line 1966
مراسم اختتامیه تفسیر قرآن شهرستان گنبد برگزار شد - پایگاه اطلاع رسانی دفتر مولانا گرگیج

مراسم اختتامیه تفسیر قرآن شهرستان گنبد برگزار شد

نخستین دوره ترجمه و تفسیر کامل قرآن مجید توسط مولانا گرگیج در شهرستان گنبد و حومه طی مراسمی خاتمه یافت.IMG_7789

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شیخ التفسیر مولانا گرگیج، مراسم اختتامیه نخستین دوره ترجمه و تفسیر شهرستان گنبد و حومه شامگاه یکشنبه (27 فروردین 96) در روستای حسن آباد از توابع این شهرستان با حضور جمعی از علما، فرهنگیان و توده مختلف مردم برگزار شد.

این دوره ترجمه و تفسیر که یکشنبه ها پس از نماز مغرب تا عشاء و با تفسیر قسمتی از کلام الله مجید برگزار می گردید از پاییز 1385 در مسجد توحید نورخان آباد گنبد آغاز و پس از یازده سال شامگاه شب گذشته توسط شیخ التفسیر مولانا گرگیج به پایان رسید.

شیخ التفسیر مولانا گرگیج در این مراسم با بیان اینکه ” قرآن کتاب هدایت و بهترین راهنمای بشر است” اظهار داشتند: هر انسانی که با علوم قرآن آشنایی داشته باشد هرگز فریب وسوسه های شیطان را نخواهد خورد لذا فراگیری علوم قرآنی یک امر ضروری است.

ایشان در ادامه افزودند: قرآن مجید بزرگترین معجزه رسول الله (ص) بود که تا این لحظه حتی یک نقطه از متن آن کم نشده است، ما باید همواره با قرآن باشیم و اصول زندگی خود را بر اساس فرامین آن پایه ریزی کنیم.

شایان ذکر است همه ساله دوره های ترجمه و تفسیر قرآن در ماه های شعبان و رمضان در دارالعلوم فاروقیه گالیکش توسط شیخ التفسیر مولانا گرگیج برگزار می شود که همواره استقبال گسترده طلاب و فرهنگیان را از سراسر کشور به همراه دارد.

Print Friendly

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/gorgij/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*